Kredīts pret auto ķīlu ir ļoti populārs un mūsdienīgs veids kā saņemt naudu. Šo piedāvājumu, ir jāizmanto tad, kad citas iespējas tikt pie naudas nav. Ja Jūs vēlaties saņemt patēriņa kredītu, kurš ir 10.000 eiro vai vairāk, taču banka Jums piedāvā tikai 6.000 eiro, tad kredīts pret auto ķīlu ir tieši tas, kas Jums vajadzīgs, ieķīlājot savu auto, Jums ir iespēja aizņemties krietni vien lielāku naudas summu, jo bankai tiek dota Jūsu automašīnas garantija gadījumā, ja Jūs nespēsiet atmaksāt aizdevumu. Kredīts pret auto ķīlu ir jāizmanto tikai tad, kad skaidri ziniet to, ka vēlaties braukt ar šo automašīnu uz laika posmu, kādu vēlaties saņemt kredītu. Pretēja gadījumā, Jums nāksies uzturēt automašīnu, kuru Jūs nevēlaties, tikai tāpēc, ka esat to apgrūtinājis, ieķīlājot.


Daudziem kredītu ņēmējiem tas neienāk prātā, tāpēc pirms ieķīlāt savu braucamo, ir vērts ievākt informāciju par to, kas ir atļauts un ko nedrīkst darīt tad, kad automašīna ir ieķīlāta. Kas var saņemt kredītu pret auto ķīlu un kādas ir prasības, lai varētu veiksmīgi ieķīlāt savu spēkratu? Kredītu pret auto ķīlu ir iespējams saņemt tiem cilvēkiem, kuriem pieder automašīna, ne vecāka par 20 gadiem. Vecās automašīnas ir pārāk nevērtīgas un kredīta nemaksāšanas gadījumos, bankām būs grūtības ar automašīnas realizēšanu. Auto ir jābūt aktīvai transportlīdzekļa tehniskajai apskatei, kas ir kā pierādījums tam, ka Jūsu automašīna ir tehniskā kārtībā un atbilst savai vērtībai. Mašīnai, kuru vēlaties ieķīlāt ir jābūt apdrošināšanai.


Šis ir svarīgs punkts tad, kad izvēlaties auto līzinga kompāniju, jo Jums ir skaidri jāzina par to, vai automašīnai nepieciešama KASKO vai OCTA apdrošināšana. Vēlams to noskaidrot pirms automašīnas ieķīlāšanas. Tādā veidā Jūs varēsiet ietaupīt naudu, jo visiem zināms, ka KASKO apdrošināšana ir daudzkārt dārgāka nekā OCTA. Svarīgi ir ņemt vērā to, ka auto līzingu var saņemt tikai un vienīgi paša auto īpašnieks. Šis noteikums ir domāts tāpēc, lai izvairītos no dažādiem krāpšanas gadījumiem, kad trešā persona saņemt kredītu uz cita cilvēka automašīnas rēķina. Kādos gadījumos un kāpēc vajadzētu aizņemties kredītu pret auto ķīlu? Vissvarīgākais iemesls par to kāpēc cilvēki vispār aizņemas kredītu pret auto ķīlu, ir tāpēc, ka citur šādu aizdevumu nespēj saņemt. Labums ir tāds, ka Jūs varat turpināt izmantot savu automašīnu un dzīvot kā līdz šim, jo tas, ka automašīna ir ieķīlāta, netraucē Jums turpināt darīt visu to, ko Jūs vēlaties saistībā ar Jūsu auto.


Der zināt, ka neviena auto līzingu vai kredītu kompānija Jums neizsniegs aizdevumu ar 100% auto vērtību. Parasti tie ir 80 - 90 procenti no kopējās automašīnas vērtības. Vēl viens faktors, kāpēc cilvēki izvēlās kredītu pret auto ķīlu, ir tāpēc, ka Jums netiek vērtēti ienākumi un naudu var saņemt jebkurš kredītu ņēmējs, kuram ir automašīna. Kredīts pret auto ķīlu ir lielisks veids kā aizņemties, taču tas ir jādara atbildīgi.


Naudas nemaksāšanas gadījumos Jūsu transportlīdzeklis var tikt atņemts. Der zināt, ka aizdevumu ir iespējams atmaksāt ātrāk, kas ļauj Jums ietaupīt vairāk naudu, jo procenti būs zemāki. Lai aizņemtos kredītu pret auto līzingu, Jums nav jāaiziet no mājām. Bieži vien pietiek ar to, ka Jūs nosūtāt visu nepieciešamo informāciju par savu auto līzingu kompānijai. Ja summa, kuru Jūs prasīsiet, būs atbilstoša automašīnas vērtībai, aizdevumu saņemsiet jau vienas dienas laikā.

 

Copyright © Kredītuskola, tiesības ieturētas.